Menu

Staff list

  1. Governance
  2. Governance

    Joan Davies

    Member of the Governing Body since September 2016

  3. Governance
  4. Governance

    Simon Webb

    Member of the Governing Body since September 2015

  5. Governance
  6. Governance
  7. Governance

    Kevin Jaquiss

    Member of the Governing Body since September 2015

  8. Governance

    Malcolm Edge

    Member of the Governing Body & Honorary Treasurer since 8/10/2013; Chair since 1/9/2017

  9. Governance
  10. Governance